Зміст

 1. Актуальність золота в інтер’єрі
 2. Поради при виборі рушникосушки в золотому кольорі
 3. Методи нанесення золотого покриття

 


 

Золото в сучасному інтер’єрі виглядає приголомшливо. Нові тенденції в дизайні приміщень змінили уявлення про золотий метал, усуваючи обмеження у виборі стилів та комбінуванні кольорів в інтер'єрі. Сьогодні золото може гармонійно вписуватись в будь-який дизайн, звичайно враховуючи відчуття міри і естетичного смаку.

Тож якщо вам подобається золото, але ви ще не осмілилися впровадити його в своєму інтер’єрі, зараз саме той час для цього.

Звісно, золотий декор найбільш вигідно виглядатиме в просторих приміщеннях, де він зможе виявити всю свою розкіш. Проте, навіть у ванній кімнаті стандартних розмірів не варто відмовлятися від задоволення поринути в яскраві відблиски золота та насолодитися його енергією та магією.

 

Рушникосушка золота Преміум Класік

Рушникосушка золота Преміум Класік.

 

Чи згодні ви, що у ці складні часи іноді просто необхідно відірватися від всього реального світу, відмовитись від усіх проблем і тривожних думок, залишити їх поза зачиненими дверима? Дозволити собі мить спокою, зануритись в тишу, обгорнутись теплом ароматної ванни та насолоджуватись відблиском свічок у вишуканих золотих деталях, які дарують приємні відчуття при кожному погляді.

Золотий декор і аксесуари відіграють ключову роль у тому, щоб ваша ванна кімната стала не просто місцем для гігієнічних процедур, але і прекрасним та чарівним місцем для повноцінної релаксації і відпочинку. А рушникосушка золотого кольору стане справжньою родзинкою у всій цій історії.

Отримали натхнення? Тоді завітайте до нас за золотими рушникосушками.

 

Золоті рушникосушки в інтер'єрі

Золоті рушникосушки в інтер'єрі.


 

Поради при виборі золотої рушникосушки

 

Одразу перейдемо до питань, які можуть виникнути у вас під час вибору бажаної моделі золотої рушникосушки, та поділимось порадами, на що слід звернути увагу.


Оберіть відтінок золота

Коли ми обираємо золоту рушникосушку, ми спираємось на наше власне розуміння цього кольору. Але важливо усвідомлювати, що існує розмаїття відтінків золота, які можуть коливатися від теплих до холодних та виражатися в різних відтінках жовтого, червоного чи навіть зеленого кольорів. А інколи взагалі виявляється, що людині насправді потрібна бронза. І до речі рушникосушки в бронзовому кольорі також представлені на нашому сайті.

При виборі товару онлайн слід пам’ятати, що різниця в передачі кольору між моніторами може бути суттєвою через різні налаштування екранів, їхню якість та калібрування. Враховуйте також освітлення приміщення, в якому ви дивитесь на зображення: у зоні недостатнього чи надмірного світла можуть змінюватися сприйняття кольору. Також варто взяти до уваги, що фотографії та зображення в Інтернеті можуть бути піддавані обробці, що впливає на точність передачі кольору.

Крім того зазвичай різні виробники рушникосушок надають перевагу різним відтінкам золота у своїх виробах. Розглядайте різноманітні варіації золота, оскільки вони можуть значно відрізнятися одна від одної. Обирайте той відтінок, який вам справді до вподоби.

Якщо ви обираєте золоту рушникосушку як акцентну деталь ванної кімнати, або вам не дуже важливий відтінок кольору, то можете замовляти обрану модель з упевненістю. Проте, якщо вам важливо, щоб відтінок вашої рушникосушки максимально збігався з кольором сантехніки чи інших аксесуарів, ми радимо враховувати наступні поради:

 1. Отримайте зразок кольору. Замовте або отримайте зразок кольору виробника рушникосушки, щоб мати точний відтінок для порівняння.
 2. Порівнюйте в реальному освітленні. Розглядайте зразки кольору рушникосушок в реальному освітленні вашої ванної кімнати, щоб бути впевненим у відповідності кольору.
 3. Замовте фарбування за вашим зразком. Деякі виробники пропонують індивідуальний підхід, надаючи можливість фарбування рушникосушки на замовлення в обраний вами відтінок. Однак цей процес вимагає від вас відправлення зразка вашої сантехніки у потрібному кольорі до виробничого відділу заводу.

Таким чином, враховуючи ці поради, ви зможете досягти максимального відповідності кольору вашої рушникосушки з іншими елементами вашого інтер'єру.


Не забудьте про приховане підключення

Більшість електричних рушникосушок у золотому кольорі мають можливість використовувати модуль прихованого підключення до електромережі, так само, як і моделі в інших кольорах. Проте, варто враховувати, що не всі моделі мають цю опцію. Якщо для вас принципова ця функція, не забудьте уточнити у продавця можливість її використання для обраної моделі.

 

Золота рушникосушка електрична Ретро.

Золота рушникосушка електрична Ретро.


Плануйте покупку золотої рушникосушки заздалегідь

В нашому асортименті великий вибір золотих рушникосушок різних моделей та стилів. Ми пропонуємо сушки з круглими стійками та перемичками, квадратними та комбінованими, є варіанти в сучасному а також ретро-стилі. Кожна модель представлена в декількох розмірах.

Якщо, проте, ви все ще не знайшли рушникосушку, яка повністю відповідає вашим потребам, будь ласка, зверніться до наших консультантів. Майже будь-яку модель можна замовити в золотому кольорі. Деякі виробники також надають можливість замовлення індивідуальних розмірів відповідно до ваших побажань.

Однак важливо мати на увазі, що виготовлення золотої рушникосушки, особливо за індивідуальним замовленням чи з унікальним дизайном, може зайняти певний час, від 4 до 8 тижнів. Тому порада, якщо ви хочете купити золоту рушникосушку, завжди плануйте це заздалегідь.

 

Золота рушникосушка водяна Класік.

Золота рушникосушка водяна Класік.


 

Як фарбують золоті рушникосушки і чи не «облущиться» покриття?

 

Одразу відповімо: ні, покриття не облущиться. Але попереджаємо, не треба застосовувати абразивні засоби для чищення на золотих рушникосушках. Якщо ви хочете відновити блиск, достатньо води і серветки з мікрофібри.

В залежності від виробника методи нанесення золотого кольору на поверхню рушникосушок можуть відрізнятись. Наші постачальники використовують два відмінних методи:

 1. Електростатичне лакофарбове фарбування водорозчинними фарбами. При такому методі, спочатку на попередньо очищений виріб напилюється лакова фарба, і після «запікання» фарби в камері полімеризації формується монолітне покриття.

  Золоте покриття здійснюється за допомогою екологічно чистих, нетоксичних фарб, які стійкі до механічних ушкоджень та ультрафіолету.

  Таке покриття стійке та надійне, що підтверджується гарантією від виробника протягом 2 років.

 2. Другий метод — так зване булатування, процес, при якому відбувається напилення нітриду титану на поверхню нержавіючої сталі у високотехнологічній камері за умов глибокого вакууму та високої температури.

  Нітрид титану — це хімічна сполука титану з азотом, яка надає нержавійці ідеальний золотий колір. Окрім гарного кольору, покриття нітридом титану підвищує міцність металу, надає стійкості проти окислення, а колір не змінюється протягом усього періоду експлуатації.


Зрозуміло, що ми надали лише загальні рекомендації і це далеко не весь перелік питань, які можуть виникнути у вас при виборі омріяної моделі золотої рушникосушки. Але сподіваємось, що наші поради допоможуть вам і, якщо ви врахуєте хоча б ці рекомендації, ваша покупка пройде легко та приємно.

Якщо у вас залишились додаткові питання, чи ви потребуєте консультації, не соромтеся звертатися до нас і ми будемо раді допомогти вам обрати ідеальну золоту рушникосушку для вашої ванної кімнати.