Обмін/Повернення/Правила повернення грошових коштів (Refund policy):

  Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» покупці магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар та отримати повну компенсацію його вартості протягом перших 14 днів з дня, що настає за покупкою.

Якщо ви хочете повернути товар та отримати кошти, зв'яжіться з нашими менеджерами, та надішліть на електронну пошту drytowel.sale@gmail.com лист з наступними даними:

  • Дата та час придбання товару.
  • Назва товару та номер замовлення.
  • Електронну версію документу, що підтверджує сплату вами повної вартості товару (квитанція з банку, або чек по цій транзакції).
  • Номер картки, на яку треба повернути кошти (це має бути та ж сама картка, що була використана при купівлі — або інша, але оформлена на ту ж особу). 

  Зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України «Про захист прав споживачів» — обміну підлягає лише новий товар, який не був у вжитку та не має слідів використання.

  Підставою для відмови у поверненні або обміні товару може бути недотримання наведених нижче умов:

  1. Товарний вид обладнання (цілісність та наявність оригінального пакування, відсутність механічних та інших пошкоджень).
  2. Збереження споживчих якостей, пломб, заводського маркування, ярликів.
  3. Наявність посібника користувача/паспорта.
  4. Наявність заповненого та підписаного всіма сторонами гарантійного талону
  5. Наявність усіх фінансових документів

Звертаємо увагу!

Товар, виготовлений за індивідуальним замовленням, відноситься до переліку товарів в додатку №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994р № 172 ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), та обміну та поверненню не підлягає!