Бажаєте приховати підключення електричної рушникосушки NAVIN до мережі 220 В?

Ми маємо рішення для Вас!

   

 

Коли Ви плануєте ремонт у ванній кімнаті, ви, напевно, бажаєте, щоб все виглядало бездоганно. Тому, визначивши, яка з моделей рушникосушарок найкраще підходить вашому стилю, варто звернути увагу на можливість прихованого монтажу з'єднання проводів, щоб вони не порушували гармонію дизайну приміщення.

Якщо Ви вибрали модель українського виробника NAVIN, то ця стаття допоможе розібратися, як це зробити.

Звичайно, монтувати сушарку для рушників без прихованого підключення простіше - достатньо виміряти і просвердлити чотири отвори (зазвичай така кількість) необхідного діаметру у стіні. Потім, за допомогою комплекту кріплення, що завжди йде в комплекті з рушникосушкою, надійно закріпити її на обраному місці.

Проте, прихований монтаж сушарки також може бути досить простим, якщо дотримуватися інструкції та правил безпеки. Крім того, вам знадобиться додатковий оригінальний модуль для прихованого підключення. Ви можете вибрати потрібний колір, який буде співпадати з придбаною сушкою для рушників.

Далі в цій статті ви знайдете відповідь на запитання "Як підключити рушникосушку без вилки, прямо до автомата, щоб не було видно кабеля?".

 

Послідовність монтажу рушникосушки NAVIN
з використанням комплекту прихованого підключення:

 

1. Обріжте кабель живлення рушникосушки, залишивши близько 10 см (5-6 обертів).

Малюнок-1 прихованого підключення електричної рушникосушки

2. Модуль для прихованого підключення є універсальним, він підійде як для сушарок з круглими стійками, так і з прямокутними. В залежності від моделі рушникосушки, вам треба правильно розмістити внутрішню та зовнішню частини модуля прихованого підключення, дотримуючись необхідної орієнтації (дивись малюнок). Закріпіть внутрішню частину комплекту на бажаному місці на стіні, вимірявши і просвердливши два отвори необхідного діаметру для встановлення дюбелів (додаються).

Малюнок-2 прихованого підключення електричної рушникосушки

3. Зніміть ізоляцію з проводів (видаліть близько 2 см). З'єднайте провода живлення сушарки з проводами в точці підключення через клемний з'єднувач (він входить в комплект модуля).

Малюнок-3 прихованого підключення електричної рушникосушки

4. Затягніть кабель всередину комплекту прихованого підключення. Розмістіть сушарку так, щоб комплект був розташований впритул до стійки (колектора) і маскував кабельне з'єднання.

Малюнок-4 прихованого підключення електричної рушникосушки

5. Готово! Насолоджуйтесь результатом.

Ми сподіваємося, що допомогли вам знайти відповідь на питання "Як виконати прихований монтаж рушникосушки?"

Якщо у вас виникнуть додаткові питання з цього чи будь-якого іншого приводу, наші менеджери будуть раді вам допомогти з його рішенням.

Бажаємо, щоб ваша рушникосушка не тільки працювала надійно протягом багатьох років, але й стала справжньою прикрасою вашого інтер'єру!